מי אנחנו

מי אני, ומדוע פיתחתי את
Active Lungs?

שמי אוהד אוחנה, ואני מאמן שיקומי מומחה לשיקום לב-ריאה, נוירולוגי- אורתופדי. הקמתי וניהלתי את מכון שיקום הריאות בבית החולים רמב"ם במשך 10 שנים, ועברו אצלי מאות מטופלים מדי שנה. אני מכיר מקרוב את הסבל היומיומי שחולי ריאות עוברים, את המצוקה הנפשית, את הבדידות והכאב, את רגשות האשם, ואת התלות הבלתי נגמרת במשפחה ובחברים.

במסגרת עבודתי בבית החולים, ראיתי כיצד בתי החולים בארץ לא מצליחים לספק לחולי ריאות מענה לצרכים הייחודיים שלהם.
הייתי פותח קבוצה של 15-20 מטופלים, ומסיים עם 5 בלבד.
מדובר בכ-70% נשירה מטיפולים בתדירות של פעמיים בשבוע בלבד (!). חולי ריאות כרוניים פשוט הפסיקו להגיע לטיפולים ולאבחונים בבתי החולים. ועד שרופא הריאות \ רופא משפחה רואה את המטופל, עלולה להיווצר החמרה משמעותית – ולאשפוזים חוזרים ונשנים.

חולי ריאות כרוניים אמורים לקבל טיפול ייחודי בתדירות של פעם ביום – לא פחות. הם חייבים לבצע שיקום ריאות, לתרגל תרגילים נשימתיים, אחרת מצבם עשוי להתדרדר, הם עלולים לפתח החמרה נשמתית, ולסיים באשפוז במיון. חולי ריאות שלא עושים שיקום ריאות על בסיס יומיומי עלולים להתאשפז 5 עד 10 פעמים בשנה (3-5 ימים בכל פעם). כלומר, הם חיים מאשפוז לאשפוז.

החלטתי שאני רוצה למצוא דרך בטוחה, נוחה ויעילה יותר לסייע לחולי ריאות כרוניים. לכן פיתחתי אפליקציה ייחודית בשם Active Lungs שעונה על כל מענה וצרכיי חולי הריאות בארץ, בעיקר חולי COPD. באמצעות ActiveLungs אנחנו משפרים את היכולת הנשימתית הפיסית של חולי ריאות בארץ, ומביאים אותם לתפקוד יומיומי מלא.

אוהד אוחנה - מאמן שיקומי מומחה לשיקום לב, שיקום ריאה, שיקום נוירולוגיה אורתופדית.

החזון שלנו

אנחנו מאמינים שגם חולי ריאות יכולים ומסוגלים לקיים שגרת חיים נורמטיבית, פעילה ומאושרת –
ללא תלות בחברים ומשפחה לצורך ביצוע פעולות יומיומיות בסיסיות.

אנחנו מאמינים שחולי ריאות לא צריכים לחיות מאשפוז לאשפוז.
אנחנו מאמינים שגם לחולי ריאות מגיעה הזכות לחיות חיים שלווים, שקטים, ומלאי סיפוק.
אנחנו שואפים שכל חולי הריאות בארץ ילמדו לטפל במחלה שלהם ולשקם את עצמם לפי תוכנית אישית,וזאת מבלי להקשות על עצמם בכל פעם שהם יוצאים מהבית.

הערכים שלנו

הערכים שלנו

מקצועיות חסרת פשרות וניסיון רב

ניהול אפליקציית השיקום של Active Lungs נעשה ע"י אוהד אוחנה, מאמן שיקומי מומחה לשיקום לב-ריאה, נוירולוגי-אורתופדי - שטופלו אצלו בהצלחה אלפי מטופלים לאורך השנים. בנוסף, אוהד הקים וניהל את מכון שיקום הריאות בבית החולים רמב"ם במשך 10 שנים. איתנו אתם יכולים לסמוך על כך שנבנה עבורכם תוכנית פעולה ספציפית ופרקטית - בדיוק מה שאתם צריכים לשיקום מקצועי.

שיפור איכות חיים שלכם

מטרת הטיפול באפליקציית Active Lungs היא לשפר את איכות החיים שלכם בצורה משמעותית, כדי שתוכלו לחיות עם המחלה בצורה סבירה, ולבצע פעולות יומיומיות מבלי להיות תלויים באחרים. עם מעט התמדה והשקעה יומיומית, תראו עליה במדדי הנשימה, ושיפור מתמיד באיכות החיים שלכם.

דיוק מרבי

עם Active Lungs, אנחנו נבצע התאמה רפואית מדויקת לצרכים האישיים והפיזיים-נשימתיים שלכם כמטופלים. ההתאמה כוללת ניטור מדויק של מדדי הגוף המאפשרים התרעה מפני החמרה והדרדרות נשימתית: סטורציה, דופק, ולחץ דם.

אנושיות והקשבה

אנחנו מספקים ייעוץ, הכוונה ומענה רפואי בעת כל שינוי במצב הפיזי-נשימתי וכן מעקב אנושי וליווי טלפוני בעת הצורך. תוכלו ליצור עמנו קשר מתי שתרצו, וכמובן במקרים של שינוי במצב בפיזי נשימתי, ובמצבי חירום. אנחנו נספק את המענה הדרוש במהירות ובמקצועיות.

פרטיות מלאה

אנחנו שומרים על הפרטיות שלכם באופן מלא. אפליקציית Active Lungs מתנהלת עם הסטנדרט הגבוה ביותר של אבטחת מידע.

נגישות

איזה כיף!

הכינו את המסמכים הבאים:

או!

🔵 כ30 פעילויות שיקום בחודש.

🔵 מבלי לצאת מהבית, בשעה שנוחה לכם.

*חיוב עבור החודש מותנה אישור המסמכים שלכם על ידי רופא הריאות שלנו.